Skip to contentTulemused 2024
- Home
- Tulemused 2024
- 27th Zalgiris GP 2024 Results
- Vilbergide 48. KV ja seenioride MO, 19.-21. juuli, Kaiu
- 25m Lapua European Cup, 12.07.-14.07.2024 Männiku
- Nordic Veteran Championship 11.07.-14.07.2024 Elva
- Raul Krusta 37. 10m LM mix, 06.-07.08. – Elva
- Vilbergide KV 50m LM, 06.-07.08. – Kaiu
- Eesti Karikavõistlused tulirelvadest laskmises 08.07. seisuga
- Balti MV haavlilaskmises III etapp 29.06.-30.06.2024 Männiku
- Eesti MV 25m ja 50m harjutustes Elva, 28.06.-30.06.2024
- Valge Roos, 22.06.2024 Elva
- XVII Nelja maailmameistri mälestusvõistlused 22.06.2024 Elva
- Tšehhi veteranide võistlus – Pilsen
- Harjumaa MV 01.-02.06. Männiku
- Eesti KV ja Eesti noorte meistrivõistlused haavlilaskmises 01.06. Männiku
- Eesti juunioride meistrivõistlused 25m, 50m 25.05.-26.05. Männiku
- EMSL Jõudi MV 18.05.-19.05. Elva
- Eesti noorte meistrivõistlused 11.05.-12.05.2024 Elva
- Balti meistrivõistlused II etapp Olympic Skeet 04.05.-05.05. Riia
- Elva lahtised meistrivõistlused 2024, 04.-05. mai – Elva
- 52. Heli Rassi memoriaal 26.-28. aprill – Elva
- XXX Ülenurme Gümnaasiumi lahtised, 19.-21. aprill – Ülenurme
- Jüriöö KV noored, 21.04.2024 – Männiku
- Endel Rikandi XVII mälestusvõistlus, 20.04.2024 – Männiku
- Ranno Krusta 4. mälestusvõistlused 19.04.-20.04.2024 Männiku
- Männiku õhk 10.04.-13.04. 2024 Männiku
- Balti meistrivõistluste I etapp haavlilaskmises Vilnius 13.04.-14.04.2024
- Eesti C-klassi MV 12.-13.04.2024 Haapsalu
- 50. Põlva Karikavõistlused 06.04.-07.04.2024 Põlva
- Haapsalu Spordikooli MUNA ja KANA 01.04.-05.04.2024 Haapsalu
- E.Norgani mälestusvõistlused 21.03.-31.03.2024
- Season Open Trap, Skeet 23.03.-24.03.2024 Vilnius
- Ilmar Randma 35. karikavõistlus 21.03.-24.03.2024 Haapsalu
- Eesti noorte MV 2024
- Eestimaa Spordiliit Jõud MV õhkrelvadest laskmises 17.03.2024 Haapsalu
- 36. Põlva Spordikooli lahtised MV, 09.-10. märts – Põlva
- Raul Krusta mälestusvõistlused liikuv märk 30+30 lasku 03.03.2024 Kaiu
- Hiiumaa KV 2023-2024
- Korrespondentsvõistlus Haapsalu – Põlva – Viljandi 27.02.-29.02.2024
- Eesti seenioride MV 10m liikuv märk 24.02.2024 Kaiu
- Eesti seenioride meistrivõistlused 10m püss, püstol 24.02.2024 Käina
- Raplamaa 49. auhinnavõistlus Rapla 17.02.2024
- Eesti Koolispordi Liidu meistrivõistlused 14.02.-15.02.2024 Haapsalu
- Eesti MV õhkrelvadest laskmises püss, püstol 10.02.-11.02.2024
- Eesti MV 10m liikuv märk 10.02.-11.02.2024 Elva.
- 8. Joa Pruksi Karikas õhkrelvadest laskmises 02.02.-04.02.2024
- Muda Karikavõistlused 01.-03.02.2024 Haapsalu
- Eesti juunioride meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises 27.01.2024.a. Sürgavere
- Ülenurme GSK 2024. aasta lahtised MV, 05.-07.01. – Ülenurme