Võistlused

Peeter Olesk sai kodusel Euroopa Karika etapil 2. koha

Männiku lasketiirus toimuvatel Euroopa Karikavõistluste etapil 25m harjutustes oli täna kavas täiskaliibrilise püstoli harjutus. Euroopa Karika etapi võitis Aserbaidžaani laskur Ruslan Lunev 588 silmaga. Ruslan Lunev on 2021.a. Euroopa meistrivõistluste pronksmedaliomanik selles harjutuses ja ta võitis ka 2018.a. Eestis toimunud Euroopa Karikavõistluste etapi. Peeter Olesk võitis 583 silmaga 2. koha ja kolmanda koha sai soomlane Marko Talvitie 579 silmaga.
Teistest Eesti laskuritest sai Reijo Virolainen 12. koha 567 silmaga, Fred Raukas sai 13.koha 567 silmaga, Nemo Tabur sai 15. koha 564 silmaga, Erki Sillakivi 554 silmaga sai 19. koha,  Jevgeni Mihhailov oli 21. 549 silmaga, Elari Tahvinov sai 22. koha 534  silmaga.
Võistkondlikult võitis Prantsusmaa meeskond, Eesti (koosseisus Peeter Olesk, Reijo Virolainen, Fred Raukas) sai teise koha ja Läti meeskond oli kolmas.
Homme on Euroopa Karikavõistluste etapil kavas standardpüstoli harjutus.

Foto: Risto Aarrekivi

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top