Võistlused

Peeter Olesk sai kodusel Euroopa Karika etapil 2. koha

Männiku lasketiirus toimuvatel Euroopa Karikavõistluste etapil 25m harjutustes oli täna kavas standardpüstoli harjutus. Selle aasta Euroopa Karika etapil jäi võitmatuks Aserbaidžaani laskur Ruslan Lunev, kes võitis mõlemad Euroopa Karika etapi kavas olnud harjutused. Tänasel standardpüstoli võistluse võidutulemuseks oli 581 silma. Peeter Olesk võitis 575 silmaga 2. koha ja kolmanda koha sai lätlane Lauris Straumanis 573 silmaga.
Teistest Eesti laskuritest sai Nemo Tabur 7. koha 563 silmaga, Reijo Virolainen sai 11.koha 558 silmaga, Fred Raukas sai 18. koha 546 silmaga, Kristina Kiisk 533 silmaga sai 20. koha,  Jevgeni Mihhailov oli 21. 532 silmaga, Elari Tahvinov sai 22. koha 505  silmaga.
Võistkondlikult võitis Läti meeskond, Eesti (koosseisus Peeter Olesk, Reijo Virolainen, Nemo Tabur) sai teise koha ja Prantsusmaa meeskond oli kolmas.

Foto: Marko Leppä

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top