Võistlused

Nelja maailmameistri mälestusvõistlused ning Valge Roosi karikavõistlus

Kaitseliidu Männiku lasketiirus toimusid täna Nelja maailmameistri mälestusvõistlused harjutuses 3×40 lasku ning Valge Roosi karikavõistlus naiste spordipüstoli harjutuses.
Nelja maailmameistri mälestusvõistluste puhul on tegu 4 laskmise maailmameistri – Elmar Kivistiku, Kaarel Kübara, Alfred Kuke ja Ernst Rulli mälestusvõistlustega. Tegu on Eesti edukamate laskuritega, kes kokku on võitnud nelja peale 25 maailmameistritiitlit.
Kuna Alfred Kukk lasi oma parimad tagajärjed püstiasendist, Kaarel Kübar põlveltasendist, Ernst Rull lamadesasendist ning Elmar Kivistik tuli maailmameistriks kolme harjutuse kogusummas, siis said iga harjutuse edukamad vastava harjutuse maailmameistri rändkarika. Kohal oli Eesti püssilaskurite paremik.
Neljast karikast võitis sel aastal 3 Meelis Kiisk (Elva LSK), kes oli parim Kaarel Kübara karika arvestuses põlvelt asendis lastud 390 silmaga ning Ernst Rulli karika lamadesharjutuses 395 silmaga. Alfred Kuke karika võitis Anastassia Olewicz (Narva LSK) püstiasendis lastud 376 silmaga. Põhiharjutuse parima summa lasi Meelis Kiisk 1159 silmaga.
Elmar Kivistiku  karika võitis samuti Meelis Kiisk, kes võistluste finaalis alistas seisuga 16:8 Susanna Sule (Kaiu LK) Kolmanda koha sai Anastassia Olewicz.
Valge Roosi karikavõistluse võitis Läti laskur Agate Rasmane Leedu laskuri Jekaterina Ždanova ees. Eesti parimana sai Kristina Kiisk (Elva LSK) neljanda koha.

Pildil: Elmar Kivistiku mälestusvõistluse 5 paremat laskurit, vasakult Ljudmila Kortšagina, Anžela Voronova ( mõlemad MäLK), Susanna Sule, Meelis Kiisk, Anastassia Olewicz.

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top