Võistlused

Wroclawis algasid laskmise Euroopa meistrivõistlused

2022.a. laskmise Euroopa meistrivõistlused 25m ja 50m harjutustes toimuvad Poolas, Wroclawis. Eesti koondisesse kuulub kokku 16 laskurit – juunioridest Katrin Smirnova, Anastassia Olewicz (mõlemad Narva Laskespordiklubi), Marja Kirss (Viljandi LK), Elerin Ross, Marie Pärn (mõlemad Tamme Laskur), Marleen Riisaar (Elva LSK) ja Jaanus Laidus (V-Maarja LaSK) ning täiskasvanutest Meelis Kiisk, Kristina Kiisk, Reijo Virolainen, Marianne Tavits (kõik Elva LSK), Raul Erk, Erik Amann, Nemo Tabur (kõik KL MäLK), Fred Raukas ja Peeter Olesk (KJ Spordiklubi). Võistluste žüriisse kuulub Kaupo Kiis.
Esimesel võistluspäeval olid võistlustules 7 Eesti laskurit.
Naisjuunioride spordipüstoli harjutuses tegi võistluse esimesel päeval väga hea soorituse Marja Kirss, kes hoiab 5. kohta 286 silmaga. Elerin Ross on esimese võistluspäeva järel 27. kohal 260 silmaga ja Maire Pärn 255 silmaga 29. kohal. Medalivõitjad selles harjutuses selguvad 8. septembril.
Meesjuunioride arvestuses sai Jaanus Laidus 25m püstoli harjutuses 537 silmaga 23. koha.
Naisjuunioride püssiharjutuses 3×20 lasku pääsesid kõik meie laskurid homsele kvalifikatsioonivõistlusele. Katrin Smirnova tulemuseks oli 580 silma, Anastassia Olewiczi tulemuseks 579 silma ja Marleen Riisaare tulemuseks oli 577 silma.

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top