Võistlused

Tallinnas lõppesid Euroopa õhkrelvade meistrivõistlused

Viimasel võistluspäeval Tallinnas toimunud 2023.a. Euroopa õhkrelvade meistrivõistlustel jagati medaleid võistkonnavõistluse harjutustes.
Meeste õhupüstoli harjutuses tuli võitjaks Türgi võistkond, kes alistas esikohamatšis Saksamaa 16:14. Kolmanda koha said Ukraina ja Serbia võistkonnad.
Eesti meeskond koosseisus Peeter Olesk, Reijo Virolainen, Andrei Brenkin sai 8. koha.
Naiste õhupüstoli harjutuses sai esikoha Poola naiskond, kes alistas kullamatšis Serbia seisuga 16:8. Kolmanda koha võitis Ungari naiskond.
Eesti naiskond koosseisus Triin Kuusik, Alina Kovaljova, Veera Rumjantseva sai 7. koha.
Meeste õhupüssi harjutuses tuli võitjaks Serbia meeskond, kes alistas kullamatšis Austria seisuga 16:2. Kolmanda koha võitsid Saksamaa ja Rootsi võistkonnad.
Naiste õhupüssi harjutuses alistas kullamatšis Norra seisuga 17:15 Serbia. Pronksmedalid said Poola ja Saksamaa naiskonnad.

2023.a. Euroopa õhkrelvade meistrivõistluste edukaimaks medaliriigiks oli Norra 3 kuldmedali, 3 hõbemedali ja 2 pronksmedaliga. Kokku võitsid medali 23 riigi sportlased.

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top