Võistlused

Tallinnas algavad õhkrelvade Euroopa meistrivõistlused

05.03.-13.03. toimuvad Tallinnas Euroopa meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises. Kokku osaleb Euroopa meistrivõistlustel 521 sportlast 40-st riigist. Euroopa meistrid selguvad nii juunioride kui täiskasvanute arvestuses. Kvalifikatsioonivõistlused toimuvad Unibet Arenal ja finaalvõistlused spordikeskuses Ring Sport. Esimesed võitjad selguvad 07.03.2023.
Euroopa meistrivõistlustel jagatakse välja 8 olümpiakohta ning 48 kohta Euroopa Mängudele. Euroopa meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises on ainsaks võistluseks Eestis, kus saab kvalifitseeruda 2024 Pariisi olümpiamängudele.
2 olümpiakohta  harjutuse kohta jagatakse välja  meeste õhupüstoli, meeste õhupüssi, naiste õhupüstoli ja naiste õhupüssi harjutustes. Võistluste ajakava on leitav Euroopa õhkrelvade meistrivõistluste kodulehelt https://echtallinn2023.ee

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top