Võistlused

Tallinna külastas 2023.a. Euroopa meistrivõistluste tehniline delegaat Ghislaine Briez

Eestit külastas Euroopa Laskespordi Konföderatsiooni tehnilise komitee esinaine Ghislaine Briez, kes on 2023.a. märtsis Tallinnas toimuvate 10m Euroopa meistrivõistluste tehniline delegaat. Ghislaine Briez inspekteeris võistluspaiku ning koostöös Eesti Laskurliiduga koostati esialgne Euroopa meistrivõistluste ajakava ning võistluste läbiviimise plaan.

Samuti inspekteeris Ghislaine Briez Kalevi Spordihalli, kus toimub 05.-08.10.2023.a. Euroopa noorte võistkondlike meistrivõistluste finaalvõistlus. Ghislaine Briez külastas ka 2. Ranno Krusta mälestusvõistlusi Kaitseliidu Männiku lasketiirus.

2023.a. 10m Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsioonivõistlused viiakse läbi Saku Suurhallis. Euroopa meistrid selguvad finaalhallis, mis asub peagi valmimas Ring vabaaja- ja spordikeskuses.

Ghislaine Briez jäi senise ettevalmistustööga 2023.a. Euroopa meistrivõistluste korraldamisel rahule. «Suurepärased võistluspaigad on valitud Euroopa meistrivõistluste läbiviimiseks. Muidugi on veel palju teha, kuid olen kindel, et Eesti Laskurliit korraldab taaskord suurepärased Euroopa meistrivõistlused. Olin ka 2016.a. Eestis toimunud Euroopa juunioride meistrivõistluste tehniline delegaat ning need võistlused korraldati väga kõrgel tasemel » ütles Ghislaine Briez pärast tutvumist võistluste korraldusplaanidega.

Tallinnas toimuvatel võistlustel kvalifitseerub 8 sportlast 2024 Pariisi olümpiamängudele. Samuti on Euroopa meistrivõistlustel võimalik kvalifitseeruda 2023.a. Euroopa Mängudele. 2023.a. 10m Euroopa meistrivõistluste tulemuste põhjal pääseb Euroopa Mängudele 48 laskurit.

2023.a. 10m Euroopa meistrivõistluste lõplik programm kinnitatakse peagi Euroopa Laskespordi Konföderatsiooni presiidiumis.

Foto: Risto Aarrekivi

 

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top