Võistlused

Ranno Krusta mälestusvõistluste esimese võistluspäeva võitis Peeter Olesk

2. Ranno Krusta mälestusvõistlustel toimuvad Männiku lasketiirus 07.07.-08.07.2022 Võistlused toimuvad olümpiakiirlaskmise harjutuses ja on pühendatud ühe Eesti edukama püstolitreeneri Ranno Krusta mälestusele.
Täna olid võistlustules kuue riigi sportlased- Eesti, Läti, Leedu, Sloveenia, Aserbaidžaani ja Itaalia laskurid.  Kvalifikatsioonivõistluse parima tulemuse lasi Peeter Olesk 580 silmaga. Talle järgnesid 577 silmaga Ruslan Lunev (Aserbaidžaan) ja eelmise aasta võitja itaallane Riccardo Mazzetti. Lisaks neile pääsesid poolfinaalidesse kaheksa parema hulka itaallased Massimo Spinella (576) ja Tommaso Chelli (575), Sloveenia laskur Joze Ceper, Läti Laskur Daniels Vilcins ja Erki Sillakivi. Peeter läbis kindlalt ka poolfinaali ja jõudis finaali nelja parema sekka, kuhu lisaks Peetrile pääsesid veel itaallased Tommaso Chelli ja Massimo Spinella ning Aserbaidžaani laskur Ruslan Lunev.
Nii Ruslan Lunevi kui Peeter Oleski finaaltulemuseks oli 28 tabamust, mis tähendas ümberlaskmist esikoha peale. Ümberlaskmise võitis Peeter Olesk nelja tabamusega, Ruslan Lunevi tulemuseks oli ümberlaskmisel 2 tabamust. Kolmanda koha sai täna Massimo Spinella.
Homme jätkub võistlus, võistluse võitja selgub kahe päeva kokkuvõttes kohapunktide alusel. Finaali algus on homme kell 14:30

Tulemused leiad SIIT

Risto Aarrekivi fotod Ranno Krusta Memorial ja Lapua European Cup leiad Ranno Krusta Memorial and Lapua Cup 2022 Viro

Fotol: Tänane esikolmik: Ruslan Lunev, Peeter Olesk, Massimo Spinella
Foto: Risto Aarrekivi

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top