Võistlused

Peeter Oleski avavõistlus Tokyo OM-l on laupäeval

Laupäeval on esimene võistluspäev Tokyo OM-l Peeter Oleskil, kes võistleb Tokyos kahes harjutuses – 10m õhupüstoli harjutuses ja olümpia kiirlaskmise harjutuses. Oma avastardi Tokyo OM-l teeb Peeter Olesk laupäeval, 24.juulil 10m õhupüstoli harjutuses. Selles harjutuses osaleb kokku 36 sportlast, võistlus algab Eesti aja järgi kell 07:00.

Olümpia kiirlaskmise harjutus toimub 01. ja 02. augustil. Olümpia kiirlaskmise harjutuses osaleb kokku 27 sportlast. Kvalifikatsioonivõistluse esimene pool toimub 01. augustil Eesti aja järgi kell 02:30.-07:15, kvalifikatsioonivõistluse teine pool toimub 02. augustil Eesti aja järgi 2:30.-7:15 ning finaali algusaeg on 02. augustil kell 08:20. Nii kvalifikatsioonivõistlusest kui finaalist teeb ülekande ka Kanal 2.

 

Foto: Risto Aarrekivi

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top