Võistlused

Peeter Olesk võitis MM-l pronksmedali!

Kairos toimuvatel laskespordi maailmameistrivõistlustel avas Eesti täna medaliarve. Täiskaliibrilise püstoli harjutuses võitis Peeter Olesk pronksmedali. Pärast võistluse esimeses pooles lastud ringmärgi seeriaid oli Peeter Olesk 8. kohal. Sarnaselt käesoleva aasta Euroopa meistrivõistlustega, kus Peeter samuti pronksmedali võitis, tõusis Peeter Olesk ilmuva märgi seeriatega kokkuvõttes 3. kohale. Maailmameistriks tuli Saksamaa laskur Christian Reitz 588 silmaga, hõbemedali võttis 584 silma ja 24 sisekümnega Aserbaidžaani laskur Ruslan Lunev ja pronksmedali samuti 584 silmaga Peeter Olesk, kellel oli aga sisekümneid Lunevist kolme võrra vähem.
Teistest Eesti laskuritest sai Raul Erk 568 silmaga 24. koha ning Fred Raukas 27. koha 566 silmaga.
Naiste 300m harjutuses 3×20 lasku sai Anžela Voronova 573 silmaga 12. koha, Ljudmila Kortšagina sai 571 silmaga 15. koha ja Karina Kotkas 560 silmaga 19. koha.
Maailmameistriks tuli Norra laskur Jeannette Hegg Duestad 588 silmaga.
Naiskonnavõistlusel sai Eesti 5. koha 1704 silmaga.

Foto: Risto Aarrekivi

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top