Bakuus toimuvatel maailmameistrivõistlustel laskespordis avas Eesti täna medaliarve. Täiskaliibrilise püstoli harjutuses oli Peeter Olesk pärast võistluse esimeses pooles lastud ringmärgi seeriaid  289 silmaga 6. kohal. Peeter Oleski tulemuseks ilmuva märgi seeriates oli 295 silma, mis  kokku andis 584 silma ja selle tulemusega võitis Peeter hõbemedali!  Maailmameistriks tulnud tiitlikaitsja Saksamaa laskuri Christian Reitzi tulemuseks oli samuti 584 silma, kuid sisekümneid oli Reitžil 23, Peeter Oleskil aga 17. Kolmanda koha sai sakslane Florian Peter 583 silmaga.
Fred Raukas sai 30. koha 563 silmaga.Tänane medal on Peeter Oleskile teiseks medaliks maailmameistrivõistlustelt, 2022.a. võitis ta maailmameistrivõistlustel pronksmedali täiskaliibrilise püstoli harjutuses.
Palju õnne suurepärase tulemuse puhul Peetrile, tema treenerile Matthias Hahnile ja Peetri esimesele treenerile Maire Tiislerile!
Meeste kaevikraja harjutuses sai Andres Kull 116 tabamusega 80. koha.