Võistlused

Peeter Olesk sai Ranno Krusta mälestusvõistlustel 3. koha

Männiku lasketiirus toimusid Ranno Krusta mälestusvõistlused laskmises olümpiakiirlaskmise harjutuses.
Kahel võistluspäeval osalesid seitsme riigi laskesportlased, sealhulgas 4 sportlast, kes on kvalifitseerunud ka Tokio olümpiamängudele – Peeter Olesk Eestist, Ruslan Lunev Aserbaidžaanist, Riccardo Mazzetti Itaaliast ja Colombia laskur Bernardo Julian Tobar Prado. Kõigile neile oli Ranno Krusta mälestusvõistlus viimaseks võistluseks olümpiakiirlaskmise harjutuses enne olümpiamänge.
Tänasel teisel võistluspäeval lasi kvalifikatsioonivõistluse parima tulemuse Riccardo Mazzetti 589 silma, Ruslan Lunev oli teine 585 silmaga, Peeter Olesk pääses finaali kvalifikatsioonivõistluste kolmanda tulemusega 581 silma. Finaali kuue parema hulka pääsesid veel soomlane Marko Talvitie 572 silmaga, Eesti laskur Nemo Tabur  570 silmaga ning kolumblane Bernardo Julian Tobar Prado 562 silmaga.
Finaalis oli täna võidumees Ruslan Lunev kes sai 30 tabamusega esikoha. Teise koha võitis Riccardo Mazzetti 26 tabamusega ning kolmas oli Peeter Olesk 24 tabamusega. Nemo Tabur sai 4. koha.
Kahe võistluspäeva kokkuvõttes võitis Ranno Krusta mälestusvõistluste rändkarika Riccardo Mazzetti, teise koha sai Ruslan Lunev ja kolmanda koha Peeter Olesk.

Fotol: 1. Ranno Krusta mälestusvõistluste esikolmik, vasakult Ruslan Lunev, Riccardo Mazzetti, Peeter Olesk.
Foto: Marko Leppä

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top