Täna selgusid Mariboris toimuvatel Euroopa õhkrelvade meistrivõistlustel medalivõitjad meeste püstoliharjutuses ja naiste püssiharjutuses. Meeste õhupüstoli harjutuses oli tulejoonel 68 laskurit, nende seas ka meie Peeter Olesk ja Reijo Virolainen. Peeter Oleski tulemuseks oli 572 silma, mis andis 36. koha, Reijo Virolaineni tulemuseks oli 564 silma, millega ta oli 58.

Euroopa meistriks tuli meeste õhupüstoli harjutuses Christian Reitz, kelle finaalitulemuseks oli 241,6 silma, teise koha sai serblane Damir Mikec 241,4 silmaga ja pronksmedali võitis türklane Ismail Keles 220,7 silmaga.

Naisi osales õhupüssiharjutuses 82, Eesti laskuritest Valeria Koljuhhina ja Anžela Voronova. Valeria Koljuhhina tulemuseks oli 412,3 silma, mis andis talle 43. koha. Anžela Voronova oli täna 75. kohal 405,0 silmaga.

Võistluse võitis finaaltulemusega 249,1 silma horvaat Snjezana Pecic, hõbemedali sai taanlanna Stine Nielsen tulemusega 247,8 silma ning kolmas oli Darja Vdovina Venemaalt 224,1 silmaga

Eile võistlesid meie tüdrukud neidude õhupüssi harjutuses. Meie tüdrukutest olid tulejoonel Anastassia Bobõleva, Katrin Smirnova ja Elise Saar. Katrin Smirnova sai 62. koha 404,0 silmaga. Elise Saar oli 66. 394,2 silmaga. Anastassia Bobõleva sai 67. koha 391,7 silmaga.