Tallinnas toimuvatel Euroopa õhkrelvade meistrivõistlustel selgusid täna võitjad õhupüssi mix harjutuses ning meeste  ja naiste õhupüstoli harjutuses.
Naiste õhupüstoli harjutuses läks võit Kreekasse, Euroopa meistriks tuli Anna Korakaki.
Hõbemedali võitis Prantsusmaa laskur Camile Jedrzejewski ja pronksmedali Elmira Karapetyan (Armeenia). Kaks Pariisi olümpiamängude kohta võitsid sellest harjutusest Paris Christina Moschi Kreekast ja Camile Jedrzejewski.
Eesti laskuritest lasi parima tulemuse Veera Rumjantseva, kes sai 35. koha 560 silmaga, Alina Kovaljova oli 555 silmaga 45., Kaidi Saarna sai 48. koha 553 silmaga, Triin Kuusik 54. koha 544 silmaga ja Kairi Heinsoo 58. koha 532 silmaga.
Meeste õhupüstoli harjutuses sai esikoha Serbia laskur Damir Mikec, kes esikohamatšis alistas Azerbaidžaani laskuri Ruslan  Lunevi. Mõlemad kullamatši jõudnud sportlased kvalifitseerusid Pariisi olümpiamängudele. Kolmanda koha võitis Itaalia laskur Paolo Monna.
Eesti laskuritest sai parima koha Peeter Olesk, kes sai 44. koha 569 silmaga. Andrei Brenkin sai 53. koha 565  silmaga, Reijo Virolainen 60. koha 560 silmaga, Raul Erk 61. koha 559 silmaga ja Artjom Frojan 64. koha 546 silmaga.
Püssi mix harjutuses läks esikoht Norrasse. Esikoha võitis Norra 1 võistkond koosseisus Jeanette Hegg Duestad ja Jon-Hermann Hegg. Hõbemedali võitis Iisraeli võistkond, pronksmedalid said Norra 2 ja Saksamaa võistkond.
4 võistluspäeva järel juhib medalitabelit Itaalia 3 kuldmedali ja kokku 6 medaliga. Medalini on jõudnud 20 riigi sportlased.