Võistlused

Männikul toimub nädalavahetusel 25m Lapua Euroopa Karikavõistluste etapp

Viiendat aastat järjest korraldatakse Eestis Euroopa Karikavõistluste etapp laskmises. Võistlused toimuvad 09.07.-10.07.2022 Männiku lasketiirus  Võistlustel osalevad 7 riigi sportlased – võistlustules on laskurid Aserbaidžaanist, Leedust, Lätist, Portugalist, Prantsusmaalt, Soomest ja Eestist.

09.07.2022.a. on kavas Euroopa Karikavõistluste täiskaliibrilise püstoli harjutus, milles Peeter Olesk võitis 2021.a. Euroopa meistri tiitli. Selles harjutuses on võistlustules kõik Eestis toimunud Euroopa Karikavõistluse etapi võitjad: 2018.a. ja 2021.a. esikoha saanud Ruslan Lunev Aserbaidžaanist, 2019.a. võitja Kevin Chapon Prantsusmaalt ning 2020.a. esikoha võitnud Peeter Olesk.

Pühapäeval, 10.07. on kavas standardpüstoli harjutus.
Võistluste algus mõlemal päeval 09:30.
Link võistluste tulemustele: SIIN
Link Risto Aarrekivi fotodele Ranno Krusta Memorial ja Lapua European Cup: Ranno Krusta Memorial and Lapua Cup 2022 Viro

Foto: Risto Aarrekivi

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top