Võistlused

Eesti püssivõistkond jõudis Euroopa noorte võistkondlike meistrivõistluse finaali!

Sakus toimunud Euroopa noorte võistkondlike meistrivõistluse Põhja regiooni finaalvõistlusel sai Eesti püssivõistkond koosseisus Anastassia Olewicz, Susanna Sule, Kristina Mölder, Artjom Plotnikov ja Kirill Rumjantsev 2. koha, tagades sellega pääsu finaalturniirile, mis toimub septembris Budapestis. Finaalvõistlusel osaleb Euroopa 8 paremat võistkonda.
Lisaks Eestile võistlesid Põhja regiooni finaalvõistlusel veel õhupüssi harjutuses Soome, Norra, Rootsi ja Taani võistkonnad. Võistluste käigus kohtusid kõik võistkonnad omavahel ja paremusjärjestus selgus kogutud võitude alusel.
Võistluste avapäeval alistas Eesti püssivõistkond Taani püssivõistkond 17:15, teises kohtumises jäädi alla Rootsile seisuga 14:18.Teisel võistluspäeval võideti Soome võistkond tulemusega 19:13 ja kaotati Norrale tulemusega 12:20. Põhja regiooni finaalvõistluse võitis Norra võistkond 4 võiduga, nii Eesti kui Rootsi kogusid kaks võitu, kuid Eestile andis teise koha 60 matšides kogutud punkti, Rootsil oli neid 58. Neljanda koha sai Soome võistkond ja viienda koha Taani võistkond.
Eesti püstolivõistkond koosseisus Sirli Likk, Elerin Ross, Mai-Liis Vikman, Jaanus Laidus,  Ragnar Juurik ja Karlis Lõps sai neljanda koha.  Poolale kaotati seisuga 12:20, Rootsile jäädi alla seisuga 10:22, Lätile 7:25, seejärel võideti Norrat seisuga 25:7. Esikoha sai Poola võistkond, teise koha Läti võistkond, kolmas oli Rootsi võistkond.

Risto Aarrekivi fotode link võistlusest:

Fotol Püssivõistkondade esikolmik Eesti, Norra, Rootsi
Foto: Risto Aarrekivi

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top