Elvas toimuvatel Eesti meistrivõistlustel laskmises teisel võistluspäeval tuli harjutuses 60 lasku lamades naiste arvestuses Eesti meistriks Anžela Voronova (KL MäLK) 615,1 silmaga, hõbemedali võitis Karina Kotkas (KL MäLK) 612.2 silmaga ja pronksmedali Valeria Škabara (Narva LSK) 611.1 silmaga.
Naisjuunioride arvestuses tuli võitjaks Katrin Smirnova (Narva LSK) 617.6 silmaga, teise koha sai Elva LSK laskur Nathalie Lessing 610.7 silmaga ning kolmanda koha Anastassia Olewicz (Narva LSK) 610.5 silmaga.
Meeste arvestuses tuli harjutuses 60 lasku lamades Eesti meistriks Meelis Kask (KL MäLK), kellel võidutulemuseks oli 612.1. silma. Hõbemedali võitis Meelis Kiisk (Elva LSK) 611.3 ja pronksmedali Ain Muru (KL MäLK) 604.9 silmaga.
Meesjuunioride arvestuses tuli Eesti meistriks Artjom Plotnikov (Narva LSK) 604.1 silmaga, teise koha sai Mihkel Villem Kõps (Elva LSK) 602.6 silmaga ja kolmanda koha Kahru Männik (Ülenurme GSK) 599.3 silmaga.

Naiste spordipüstoli harjutuses tuli Eesti meistriks Triin Kuusik (SK Haapsalu) finaaltulemusega 19 tabamust, Oksana Frojan (Narva LSK) sai hõbemedali 13 tabamusega ja Kairi Heinsoo (Viljandi LK) pronksmedali 10 tabamusega.
Naisjuunioride arvestuses tuli Eesti meistriks Kati-Ly Randviir (Väike-Maarja LaSK) Viljandi LK laskurite Marja Kirss ja Laura-Liisa Kolomets ees.
Meesjuunioride arvestuses spordipüstoli harjutuses Eesti meistriks Ivan Bulajevski (Narva LSK) 549 silmaga, hõbemedali võitis  Ragnar Juurik (Kaiu LK) 547 silmaga ja pronksmedali Jaanus Laidus (Väike-Maarja LaSK) 543 silmaga.

Täiskaliibrilise püstoli harjutuse võitis Peeter Olesk ( Kaitsejõudude Spordiklubi) 582 silmaga, teise koha sai Reijo Virolainen (Elva LSK) 562 silmaga ja kolmanda koha Raul Erk (KL MäLK) 562 silmaga.
Oma teise individuaalse kuldmedali nendelt võistlustelt sai Peeter Olesk vabapüstoli harjutuses, kus tema võidutulemuseks oli 537 silma. Hõbemedali võitis Raul Erk (KL MäLK) 528 silmaga ja pronksmedali Erik Amann (KL MäLK) 525 silmaga.
Meesjuunioride arvestuses sai esikoha Jaanus Laidus 504 silmaga, teise koha sai Nikita Dargel (Narva LSK) 498 silmaga ja kolmanda Ivan Bulajevski 491 silmaga.

Liikuva märgi harjutuses 30+30 lasku võitis meeste arvestuses Arles Taal (Viimsi LK) 549 silmaga. Ülejäänud medalid läksid Elva LSK laskuritele – hõbemedali võitis Lauri Loot 547 silmaga ja pronksmedali Henri Pikk 546 silmaga.

Naiste arvestuses tuli Eesti meistriks Heili Lepp 566 silmaga, hõbemedali võitis Liivika Breivel 463 silmaga ja pronksmedali Sirje Lage (kõik KL MäLK) 409 silmaga.

Pildil: Naiste spordipüstoli harjutuse Eesti meister Triin Kuusik