Võistlused

Tule vabatahtlikuks Euroopa meistrivõistlustele õhkrelvadest laskmises Tallinnas 05.-13. märtsil 2023!

Eesti Laskurliit ootab korraldusmeeskonnale appi taaskord vabatahtlike, kes soovivad anda oma panuse Tallinnas 2023. aastal toimuva Euroopa õhkrelvade meistrivõistluste õnnestumisse. Registreerimistabeli leiad järgnevalt lingilt SIIN

Suurvõistlus toimub 05.-13.03.2023.a. kahes erinevas spordikeskuses Tallinnas. Kvalifikatsioonivõistlused leiavad aset Saku Suurhallis ning võistluste finaalid viiakse läbi spordikeskuses Ring.

Vabatahtlike ameteid on väga erinevaid, alates transpordist kuni dopingusaatjani. Leia registreerimisvormilt endale meelepärane amet (või mitu meelepärast), endale sobiv aeg ning märgi need kohad ära X märgiga. Vabatahtlikud saavad lisaks hindamatule kogemusele lähedalt tunda Euroopa meistrivõistluste erilist õhustikku.

Vabatahtlikuks saab registreerida kuni 15. augustini 2022. Sobivate kandidaatidega võtame ise ühendust.

Vabatahtlike tööülesannete kirjeldused:

Lennujaama Welcome deski vabatahtlik

Lennujaama Welcome deski vabatahtlik on rõõmsameelne ja hea suhtleja, kes võtab vastu saabuvad võistlustega seotud isikud ja annab infot võistluse kohta. Vajalik on inglise keele oskus.

Võistluspaiga Welcome deski vabatahtlik

Võistluspaiga welcome deski vabatahtlik on rõõmsameelne ning hea suhtleja, kes aitab võistkondade liikmetel ning võistluse ametnikel leida vastused nende küsimustele ning jagab infot võistluse kohta. Vajalik inglise keele oskus.

Ametnike ja kohtunike transport

Vabatahtliku ülesandeks on kohtunike ning võistlusega seotud ametnike sõidutamine võistlusega seotud kohtadesse.

Ootused vabatahtlikule: B-kat juhiload ning inglise keele oskus.

Dopinguosakond

Dopingu osakonna vabatahtlik aitab dopingu ametnikel teostada vastavalt eeskirjadele dopingukontrolli.

Akrediteerimiskeskus

Vabatahtliku ülesandeks on akrediteeringute vormistamine ja väljastamine.

Turvaja/suunaja hallis

Vabatahtlik suunab ja hoiab korda publiku- ja võistlusalal.

Infopunkti vabatahtlik

Infopunki vabatahtliku töö on võistluspaigas asuvas infopunktis. Vabatahtlik jagab võistlusega seotud infot. Vajalik inglise keele oskus.

Võistluspaiga montaaži ja demontaaži vabatahtlik

03.-04. märtsil luuakse Saku Suurhalli ja spordikeskuses Ring võistlushall. Montaaži vabatahtlik on abiks võistlushalli monteerimisel ja demonteerimisel. Tuleb tõsta ka raskemaid asju. Samuti on abi vaja 12.-13. märtsil toimuval demontaažil.

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top