Võistlused

Baltic Cupil said Eesti laskurid 17 medalit

Nädalavahetusel Lätis, Dobeles toimunud Baltic Cupil said Eesti laskurid 5 esikohta, kokku võideti 17 medalit.

Kahes harjutuses said Eesti laskurid kolmikvõidu:
Naisjuunioride arvestuses harjutuses 3×20 lasku tuli esikohale Marleen Riisaar Susanna Sule ja Kristina Mölder`i ees.
Naisjuunioride arvestuses harjutuses 60 lasku lamades sai esikoha Susanna Sule, teise koha võitis Marllen Riisaar ja kolmanda koha Kristina Mölder.

Lisaks saadi esikoht meeste harjutuses 3×20 lasku, mille võitis Meelis Kiisk, naiste arvestuses võitis esikoha harjutuses 60 lasku lamades Marianne Tavits ja naisjuunioride õhupüssi harjutuse võitis Kristina Mölder, Susanna Sule sai samas harjutuses 3. koha.

Baltic Cupil said veel medali Meelis Kiisk, kes sai teise koha nii harjutuses 60 lasku lamades kui ka õhupüssi harjutuses, hõbemedali võitis naiste arvestuses harjutuses 3×20 lasku Marianne Tavits, meesjuunioride arvestuses sai harjutuses 60 lasku lamades 2. koha Manfred Kukk, meeste spordipüstoli sai 3. koha Erki Sillakivi, naiste standardpüstoli harjutuses sai 3. koha Kristina Kiisk ja meesjuunioride arvestuses sai harjutuses 3×20 lasku 3. koha Karel Udras.

Üldkokkuvõttes võitis 2022.a. Baltic Cupi Läti, teine oli Leedu ja kolmas Eesti.

Pildil: Eestile kaks kolmikvõitu toonud naisjuuniorid Susanna Sule, Marleen Riisaar  ja Kristina Mölder koos treener Karl Kontoriga.

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top