Võistlused

Anastassia Olewicz saavutas Euroopa meistrivõistlustel 10. koha

Kolmandal võistluspäeval Euroopa meistrivõistlustel Wroclawis jagati medaleid neidude püssiharjutuses 60 lasku lamades. Anastassia Olewicz saavutas selles harjutuses 10. koha 620.5 silmaga. Marleen Riisaar sai 613.9 silmaga 26. koha ja Katrin Smirnova 613 silmaga 29. koha. Euroopa juunioride meistriks selles harjutuses Caroline Finnestad Lund Norrast 627.5 silmaga.
Täna oli võistlustules ka Eesti naisjuunioride püstolivõistkond koosseisus Marja Kirss, Elerin Ross ja Maire Pärn. Võistkonnavõistluses sai Eesti kokkuvõttes 7. koha.
Samal ajal Larnacas toimuvatel haavlilaskmise Euroopa meistrivõistlustel sai Eesti parimana kaarraja harjutuses Andrei Inešin 115 tabamusega 51. koha. Reino Velleste tulemuseks oli 108 tabamust, mis andis talle 66. koha. Euroopa meistriks tuli Tšehhi laskur Jakub Tomecek.
Juunioride arvestuses sai kaarraja harjutuses Georg Prehing 93 tabamusega 50. koha.

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top