Võistlused

Võrus oli täna Lapua European Cupil esimene võistluspäev

Võrus algas 300m harjutuste Lapua European Cupi etapp. Täna oli kavas harjutus 3×20 lasku meestele ja 3×40 lasku naistele.
Meeste 3×20 harjutuses võtsid kaksikvõidu šveitslased, kusjuures kahel esimesel oli samasugune tulemus – 583 silma kogusid nii Andrea Rossi kui ka Gilles Duvaux. Kulla sai tänu sisekümnete arvule Andrea Rossi, kel oli 19 sisekümmet Gilles Duvaux`18 sisekümne vastu. Kolmanda koha sai ungarlane Peter Sidi 575 silmaga. Võistkondlikult võitis Soome, Eesti laskurid selles harjutuses ei osalenud.
Teine tänane medaliala oli naiste arvestuses harjutus 3×40 lasku. Keerulistes oludes said kaksikvõidu sakslannad – Lisa Muller oli esimene 1170 silmaga. Teise koha sai Eva Rösken 1166 silmaga ja kolmas oli rootslanna Elin Ahlin 1160 silmaga. Meie parimana oli Anžela Voronova 8. 1143 silmaga, Ljudmila Kortšagina oli 12. 1131 silmaga ja Valeria Morozenko sai 16. koha 1093 silmaga. Võistkondlikult sai võidu Saksamaa naiskond, Eesti naiskond sai 4. koha.
Homme alustavad Elvas Lapua European Cupi püstolilaskurid, kavas on täiskaliibrilise revolvri harjutus. Püstolitulemused on leitavad
Fotod:Risto Aarekivi
Andrea Rossi SUI – winner rifle std 3×20
Gilles Dufaux SUI silver
Peter Sidi HUN bronze
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top