Uudised

Peagi ilmumas laskespordile suunatud spordipsühholoogia raamat

Laskur, oled Sa kunagi enda käest küsinud, mis teeks Sinust parema sportlase?
Kuidas saaksid sportlasena edasi areneda ning suuremat edu saavutada? Kuidas saaksid oma tõelist potentsiaali realiseerida? Treener, tahad Sa osata oma õpilasi efektiivsemalt suunata, neid aidata edukas olla ja suuri tegusid korda saata?

Raymond Prior vastab kõigile neile küsimustele ning aitab Sind ja/või Sinu õpilasi vaimselt tugevamaks saada oma raamatuga „Sisekümne seisund: vaimne tugevus laskespordis”, mis on peatselt saadaval ka eesti keeles! Tahad spordis kaugemale jõuda või näha oma õpilasi läbi löömas? Kui vastus on jah, siis on see Sulle kohustuslik kirjandus, olgu Sa sportlane, treener või instruktor! See raamat kulub ära iga ala sportlasele, sest vaimse tugevuse põhimõtted on üheselt rakendatavad igas eluvaldkonnas, kuid ta on kirjutatud ennekõike laskesportlasi silmas pidades. Sellist laskmisspetsiifilist teost, mis käsitleks spordi, kuid eriti laskmise, vaimse poole arendamist, pole eesti keeles meie teada varem ilmunud. Raamat kirjeldab detailselt vaimse tugevuse põhimõtteid, hajutab müüte ja pakub informatsiooni ja oskusi, mis aitab sportlasi, kuid eriti laskureid, oma mõistust efektiivsemalt kasutada.

Uuri lähemalt www.kiiskshooting.ee  ja telli oma raamat juba täna! Lisainfo saamiseks või küsimuste tekkimisel pöörduge julgelt Kristina või Meelise poole, kes on raamatu autoriga isiklikult vaimset tugevust viie aasta jooksul arendanud ning seeläbi laskmises hüppelise arengu teinud.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Viimased uudised

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top