Võistlused

Meelis Kiisk ja Annikka Sihvonen võidutsesid Mati Margi mälestusvõistlustel

Nädalavahetusel toimusid Männiku lasketiirus 10. Mati Margi mälestusvõistlused. Mati Mark oli Euroopa Laskespordiliidu asepresident ja peavarahoidja paljude aastate jooksul, ta oli Eesti Laskurliidu president (1976-1982, 1990-1995, 1997-2002). Mati Margi mälestusvõistlusel võistlesid lisaks Eesti laskuritele ka Soome laskurid. Kohal oli ka 2018.a. kahekordne maailmameister Aleksi Leppä. Võistlused toimusid harjutuses 60 lasku lamades. Tugevas konkurentsis suutis meeste arvestuses võidu koju jätta Meelis Kiisk, kelle finaaltulemuseks oli 250.2 silma. Teise koha saavutas kahekordne maailmameister Aleksi Leppä Soomest finaaltulemusega 248.5 silma ning kolmanda koha sai Aivar Kuhi tulemusega 226.4 silma.
Naiste arvestuses läks esikoht Soome, tulemusega 250.0 silma võidutses Annika Sihvonen. Teise koha sai Tuuli Kübarsepp 248.2 silmaga ja kolmas oli Ljudmila Kortšagina tulemusega 227.9 silma.
Mati Margi mälestusvõistluste rändkarika võitis parima finaaltulemuse eest Meelis Kiisk.
Meelis Kiisk
Leppä, Kiisk ja Kuhi
Kübarsepp, Sihvonen ja Kortšagina
Aime, Martin ja Rita Mark
Fotod:Risto Aarrekivi

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Viimased uudised

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top