Võistlused

Eesti meistrivõistlused ja Balti Karikavõistluste 3. etapp jahilaskmises

Männikul toimusid Eesti meistrivõistlused ja Balti Karikavõistluste 3 etapp jahilaskmises.

Eesti meistrivõistlusetel võitis kaarrajal oma 15. Eesti meistri tiitli Andrei Inešin (ES Põhjakotkas), kelle tulemus finaalis oli  55 tabamust. Finaali suurepärase tulemusega – 121 tabamust – läinud Reino Velleste (Kaitsejõudude Spordiklubi) sai hõbemedali finaaltulemusega 51 tabamust. Kolmanda koha sai Tõnu Tammist finaaltulemusega 37 silma.

Juunioridest tuli Eesti meistriks Danila Inašin (ES Põhjakotkas) 106 tabamusega. Teise koha sai Peeter Jürisson 102 tabamusega.

Kaevikraja harjutuses tuli esmakordselt Eesti Meistriks Erki Schotter (Männiku Sporting Klubi), kes tabas finaalis 39 märki. Hõbemedali sai Arno Kull (Jaanikese Jahiühing) 34 tabamusega ning pronksmedali sai Andres Kull 28 finaaltabamusega.

Naistest võitis kaevikrajal ülekaalukalt Aili Popp (ES Põhjakotkas) 95 tabamusega, teise koha sai Jane Reinaas 57 tabamusega.

Juunioride arvestuses võitis Kenert Karu (ES Põhjakotkas), kes tabas 110 märki.

Balti Karikavõistluste 3. etapil said nii meeskondlikud kui ka kõik individuaalarvestuse esikohakarikad Eesti jahilaskurid.

Kaarrajal oli Reino Velleste finaaltulemus 57 tabamust, teise koha sai Läti esindaja Dainis Upelnieks 56 tabamusega ning kolmanda koha saavutas Ronaldas Racinskas 36 tabamusega. Eestlastest said finaali veel neljanda koha saanud Tõnu Tammist, viies oli Andrei Inešin ja 6. Alar Lehtsaar.

Juunioride arvestuses võttis esikoha Danila Inešin 106 tabamusega.

Kaevikrajal võtsid eestlased kolmikvõidu – esikoha sai Andres Kull 38 finaaltabamusega Urmas Saaliste ees, kes tabas finaalis 35 märki. Erki Schotter sai kolmanda koha. Finaali jõudsid eestlastest veel viienda koha saanud Kenert Karu ja kuuenda koha saanud Rain Anton.

Naiste arvestuses võitis kaevikrajal Aili Popp 95 tabamusega. Teise koha sai Jane Reinaas.

Juunioride parim oli kaevikrajal Kennert Karu 110 tabamusega.

Foto: Risto Aarrekivi

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Viimased uudised

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top