Kaitseliidu Männiku lasketiirus selgusid 2019.a. Eesti meistrid õhkrelvadest laskmises. Peaaegu viis kuud kestnud kvalifikatsiooniperioodil osales püstoli- ja püssiharjutustes kvalifikatsioonivõistlustel kokku 298 laskurit, kellest finaalvõistlusele pääses igas harjutuses 20 paremat.
Kvalifikatsioonivõistlustel oli enim osalejaid, kokku 111 meeste õhupüstoli harjutuses, naiste õhupüstoli harjutuses osales 82 laskurit, meeste õhupüssi harjutuses 67 sportlast ja naiste õhupüssis 38 laskurit. Kokku osales 2019.a. Eesti õhkrelvade meistrivõistlustel  319 laskurit.
Finaalvõistlus toimus teist aastat järjest Kaitseliidu Männiku lasketiiru finaaltiirus. Meeste õhupüstolis oli viimase lasuni ülimalt põnev võistlus Peeter Oleski (Kaitsejõudude Spordiklubi) ja Erik Amani (KL MäLK) vahel. Viimase lasuga tuli Eesti 2019.aasta meistriks Peeter Olesk finaaltulemusega 235.5 silmaga, edestades Erik Amani 0.5 silmaga. Pronksmedali võitis Raul Erk (KL MäLK).
Meeste õhupüssis tuli uue Eesti finaalrekordiga meistriks Meelis Kiisk (Järvamaa LSK) 246.2 silmaga, hõbemedali võitis Kontsantin Loginov (Narva LSK) ja pronksmedali Lauri Erm (Kaiu LK)
Naiste õhupüstolis tuli Eesti meistriks Triin Kuusik (SK Haapsalu) 231.8 silmaga Kairi Heinsoo (Viljandi LK) ja Heili Lepp (KL MäLK) ees.
Naiste õhupüssi harjutuses võidutses Katrin Smirnova 247.4 silmaga. Hõbemedali sai Anžela Voronova (Kaitsejõudude Spordiklubi) ja pronksmedali Valeria Koljuhhina (Narva LSK)
Meeste püstoli ja naiste püssi finaalid on järgi vaadatavad aadressilt
Liikuva märgi harjutustes tuli kahekordseks Eesti meistriks Heili Lepp. 30+30 lasku harjutuses alistas ta finaalis Marit Viidingu. Kolmanda koha võitis Lemme Berkis. Harjutuses 20+20 lasku mix järgnesid Heili Lepale Marit Viiding ja Liivika Breivel. Mõlemas naiste liikuva märgi harjutuses olid medalivõitjad KL MäLK laskurid.
Meeste liikuva märgi harjutuses 30+30 lasku tuli Eesti meistriks Arles Taal (SK Haapsalu), hõbemedali võitis Jaanus Mugu (KL MäLK) ja pronksmedali Indrek Tombak (Kaiu LK).
Harjutuses 20+20 lasku
mix läks esikoht Elvasse, Eesti meistritiitli võitis Hillar Loot (Elva LSK), hõbemedali sai Jaanus Mugu ja pronksmedali Indrek Tombak.