Võistlused

Peeter Olesk võitis MK-etapi!

New Delhis toimuval MK-etapil laskmises oli täna kavas olümpiakiirlaskmise harjutuse põhivõistluse teine pool ja finaal.
Tänast päeva võistluste liidrina alustanud Peeter Oleski seeriad olid täna 98, 96 ja 94 silma, mis koos eilse päeva kogusummaga 294 silma andis põhivõistluste lõpptulemuseks 582 silma. Selle tulemusega sai Peeter põhivõistluste 2. koha ja kindlustas  kindlalt pääsu finaali 6 parema hulka.
Finaalis kulges Peetri domineerimisel, kuid peale finaali viimast lasku oli nii Peeter Oleski kui India laskuri Vijayveer Sidhu tulemuseks 26 tabamust, mis tähendas, et võistluse võitja selgub ümberlaskmisega. Ümberlaskmisel oli Peeter kindel, tabades 4 märki ja kindlustades sellega oma esimese MK-etapi võidu ning tagades ka olümpiakoha Tokio olümpiamängudele.

Foto: Risto Aarrekivi

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top