Võistlused

Viimane võistluspäev Lapua European Cupil

Elvas ja Võrus toimunud Lapua European Cupi viimasel võistluspäeval selgusid võitjad 300m harjutuses 60 lasku lamades nii meestele kui naistele ja standardpüstolis.

Harjutuses 60 lasku lamades naistele läks võit Saksamaale, Veronique Münster võitis tulemusega 594 tänu suurematele sisekümnete arvule prantslanna  Lisandra Storai ees. Münsteri võistkonnakaaslane Eva Rösken võitis pronksmedali 592 silmaga.

Eesti laskuritest sai 4. koha Ljudmila Kortšagina 591 silmaga. Valeria Morozenko oli 10. 589 silmaga, Anžela Voronova sai 12. koha 589 silmaga ning Svetlana Doledutko oli 20. 562 silmaga.

Meeste arvestuses võitis harjutuse  60 lasku lamades rootslane Per Sandberg tulemusega 596 silma. Hõbemedali võitis Daniel Romanczyk Poolast 595 silmaga ning pronksmedali šveitslane Gillet Dufaux 594 silmaga.

Elvas toimunud püstolilaskmise harjutustes oli suveräänseks valitsejaks Aserbaidžaani esindaja Ruslan Lunev. Lisaks laupäeval saadud võidule täiskaliibrilise püstoli harjutuses võitis ta ka standardpüstoli harjutuse üliveenva eduka tulemusega 580 silma. Teisi medalivõitjaid edestas Lunev 16 silmaga – hõbe läks tänu suuremale sisekümnete arvule Franck Kieferile ja pronks sakslasele Torben Engelile.

Eesti laskuritest oli Peeter Olesk 560 silmaga neljas, Reijo Virolainen 557 silmaga 6., Aivar Vanakamar 557 silmaga 7., Roland Maimre sai 550 silmaga 14. koha, Fred Raukas sai 18. koha 546 silmaga, Nemo Tabur oli 20. 533 silmaga ja Erki Sillakivi sai 21. koha 531 silmaga.

Oktoobris toimuvale finaalvõistlusele said meie püstolilaskuritest Peeter Olesk, Reijo Virolainen ja Aivar Vanakamar.

Fotod Risto Aarekivi

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Viimased uudised

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top