Võistlused

Tõnu Tammist sai Balti meistrivõistluste etapil 2. koha

Riias toimunud haavlilaskmise Balti meistrivõistluste 3. etapil võitis harjutuses Olympic Skeet 2. koha Tõnu Tammist. Põhivõistlusel 115 märki tabanud tõnu Tammisti finaaltulemuseks oli 54 tabamust.

Esikoha sai Leedu laskur Ronaldas Racinskas finaaltulemusega 57 tabamust. Kolmas oli Läti laskur Dainis Upelnieks ja neljanda koha sai Karl-Peeter Ein, kelle finaaltulemuseks oli 33 tabamust.

Olympic Trap harjutuses sai 3. koha Andres Kull. Esimesed kaks etappi võitnud Andres Kull lasi põhivõistluse parima tulemuse 15 tabamust Finaaltulemus 27 tabamust andis talle kolmanda koha.  Võitis Soome laskur Jukka Laakso.
Teistest Eesti laskuritest sai Aili Popp 8. koha ja Erki Schotter 12. koha. võistkondlikult võitis Eesti  (Andres Kull, Aili Popp ja Erki Schotter) Läti ja Leedu ees.

Foto:Risto Aarrekivi

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top