Koolitused

Tallinnas toimus ISSF-i kohtunikukoolitus

06.03.-10.03.2019 toimus Tallinnas ISSF-i kohtunikukoolitus nii püssi-, püstoli kui ka liikuva märgi kohtunikele. Koolitust viis läbi ISSF-i tehniline direktor Willi Grill. Kokku osalesid koolitusel nelja riigi – Eesti, Norra, Araabia Ühendemiraatide ja Brasiilia kohtunikud.
Eesti sai koolituse käigus juurde 9 rahvusvahelist litsentsi omavat laskmiskohtunikku. Kursuse läbiviija Willi Grill jäi väga rahule Eesti lasmiskohtunike tasemega. “Viimase poole aasta jooksul toimunud kahe ISSF-i kohtunikekoolituse käigus olen kogenud Eesti laskmiskohtunike väga kõrget taset, väga harva läbivad koolituse edukalt kõik koolitusel osalejad nagu seekord juhtus. Eesti kohtunikud omavad taset töötamiseks kõige kõrgema taseme laskmisvõistlusel ja juba käesoleval hooajal on mitmed Eesti kohtunikud rahvusvaheliste võistluste žüriis nii Euroopa meistrivõistlustel, Euroopa Mängudel kui ka MK-etapil. Praegu lõppenud koolitus on maailmas ainulaadne, tegu oli ainsa koolitusega 2019.aastal, mille käigus oli võimalik omandada ISSF liikuva märgi kohtuniku litsentsi. Suured tänud ka  Eesti Laskurliidule, kes korraldas koolituse väga kõrgel tasemel”.
Eesti kohtunikest said rahvusvahelise kohtunikulitsentsi püstoliharjutustes Merje Tenso, liikuva märgi harjutustes Kaupo Kiis, püssi- ja püstoliharjutustes Merje Meerits, Vladislav Lušin, Lennart Pruuli. Nii püstoli, püssi kui ka liikuva märgi harjutustes said ISSF litsentsi Oliver Kuks, Kaur Laurimaa, Jaanus Mugu, Merle Ehrbach ja Aavo Pekri.
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Viimased uudised

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top