Uudised

Sihtasutus Noored Olümpiale kuulutas välja stipendiumikonkursi 2019

Sihtasutus Noored Olümpiale kuulutas välja stipendiumikonkursi 2019, kuhu ootame kandideerima 18 kuni 25-aastaseid olümpiakavas olevate individuaalalade sportlasi.

 

Stipendiumikonkursi võitja saab rahalise toe kuni neljaks aastaks. Stipendiumi rahaline maht on Eestis kõige suurem – sportlasele eraldatakse kokku kuni 40 000 eurot. Väljaantava stipendiumi üheks osaks on sportlase vaimne treening (mindset coaching), mis aitab noorel sportlasel seada eesmärke ning õpetab toime tulema tagasilöökide ja pingetega nii treeningutel kui võistlussituatsioonis. Lisaks on fookuses isikubrändi loomise jaturundusoskuste arendamisele suunatud koolitused, mis aitavad sportlasel fänne ja toetajaid leida.

 

Sihtasutus Noored Olümpiale praegused stipendiaadid on vasaraheitja Anna Maria Orel, epeevehkleja Katrina Lehis, aerutaja Joosep Karlson, kiiruisutaja Marten Liiv, judokas Mattias Kuusik ja vibulaskja Reena Pärnat.

Stipendiumitaotluste esitamise tähtaeg on 31.05.2019 kell 12.00. Lõpliku valiku teeb sihtasutus Noored Olümpiale stipendiumikomisjon käesoleva aasta juulikuu jooksul. Kandideerimistingimustega saab tutvuda ja stipendiumitaotlusi esitada sihtasutuse kodulehel www.nooredolumpiale.ee

Lisainfo konkursi kohta:
Paavo Pauklin
+37255595518
paavo@nooredolumpiale.ee

Valdur Jaht
+3725251116
valdur@nooredolumpiale.ee

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Viimased uudised

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top