Võistlused

Peeter Olesk võitis Lapua Euroopa Karikavõistluste etapi!

Männiku lasketiirus toimuval laskmise Lapua Euroopa Karikavõistluste etapi esimesel võistluspäeval kavas olnud täiskaliibrilise püstoli harjutuse võitis Peeter Olesk 589 silmaga. Tulemus on Peeter Oleski isiklik rekord ja ühtlasi ka Eesti rekordi kordamine.
Ülejäänud medalid läksid Soome, teise koha sai Jan Parhiala 578 silmaga ning pronksi Joonas Kallio 578 silmaga.
Teistest Eesti laskuritest sai Nemo Tabur 574 silmaga 5. koha, Fred Raukas 570 silmaga 8. koha, Reijo Virolainen 568 silmaga 10. koha ja Jevgeni Mihhailov 555 silmaga 16. koha.
Võistkondlikult kuulus esikoht Eesti I võistkonnale koosseisus Peeter Olesk, Fred Raukas ja Reijo Virolainen uue Eesti rekordiga 1727 silma.
Teise koha sai Soome II võistkond 1712 silmaga ja kolmanda Soome I võistkond 1708 silmaga.
Kogu võistluste info on saadaval mobiilirakendus Sportity kaudu. Sportity kasutamiseks laadige äpp alla ja sisestage parool – Lapua Cup. Sportity on saadaval nii Androidile kui Apple’i seadmetele. Äppi saab alla laadida siit – www.sportity.com
Foto:Risto Aarrekivi

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top