Laskmise Euroopa meistrivõistlustel Osijekis oli täna viimane võistluspäev. ka Kuldse punkti Euroopa meistrivõistlustele pani  Peeter Olesk tulles täiskaliibrilise püstoli harjutuses Euroopa meistriks 584 silmaga, Poola laskur Oskar Miliwek sai sama silmaga hõbemedali, kuna Peetril oli 25 sisekümmet poolaka 17 vastu. Pronksmedal läks Aserbaidžaani laskurile Ruslan Lunevile, kelle tulemuseks oli 582 silma.
Peeter Oleskile oli see kolmandaks täiskasvanute tiitlivõistluste medaliks, lisaks tänasele Euroopa meistrivõistluste kullale täiskaliibrilises püstolis on tal võidetud hõbemedal 2017.a. Euroopa meistrivõistlustel olümpiakiirlaskmise harjutuses ja pronksmedal täiskaliibrilise püstoli harjutuses.
Ka teised Eesti laskurid tegid väga korraliku võistluse. Fred Raukas sai 7. koha 578 silmaga ja Nemo Tabur 11. koha 576 silmaga.
Palju Õnne Peetrile, tema treenerile Matthias Hahnile ja Peetri esimesele treenerile Maire Tiislerile!
Olümpiakiirlaskmise võistkonnavõistlusel sai Eesti meeskond koosseisus Peeter Olesk, Fred Raukas, Nemo Tabur 7. koha.
Kokku võitsid Eesti laskurid 2021.a. Euroopa meistrivõistlustelt kaks kuldmedalit – lisaks Peeter Oleskile tuli Euroopa meistriks juunioride arvestuses sportpüssi harjutuses 60 lasku lamades Katrin Smirnova.