Võistlused

Peeter Olesk tegi Euroopa Karikavõistluste etapil kuldse duubli!

Männiku lasketiirus toimunud Lapua Euroopa Karikavõistluste etapil võitis mõlemad harjutused Peeter Olesk. Eile täiskaliibrilise püstoli harjutuses esikoha saanud Peeter Olesk oli võitmatu ka tänases standardpüstoli harjutuses 576 silmaga. Teise koha sai 573 silmaga Läti laskur Lauris Strautmanis ja pronksmedali sai 2019.a. Euroopa Karikavõistluste finaali võitja sloveen Jože Ceper 569 silmaga.
Teistest Eesti laskuritest sai Nemo Tabur 562 silmaga 5. koha, Raul Erk 552 silmaga 11. koha, Reijo Virolainen 549 silmaga 12. koha, Fred Raukas 540 silmaga 15. koha ja Jevgeni Mihhailov 528 silmaga 17. koha.
Võistkondlikult sai Eesti I võistkond koosseisus Fred Raukas, Peeter Olesk ja Reijo Virolainen 3. koha 1665 silmaga. Esikoha võitis Läti võistkond.
Männikul toimunud Euroopa Karika etapi tulemustega kindlustasid Eesti laskuritest pääsu oktoobris toimuvale finaalvõistlusele nii täiskaliibrilise püstoli kui ka standardpüstoli harjutuses  Peeter Olesk ja Nemo Tabur.
Foto:Risto Aarrekivi
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Viimased uudised

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top