Võistlused

Männikul toimunud Lapua Euroopa Karikavõistluste etapil oli edukaim riik Eesti

Nädalavahetusel toimunud Lapua 25m Euroopa Karikavõistluste etapil oli edukaimaks riigiks Eesti, kelle laskurid võitsid kokku 3 kuldmedalit ja 1 pronksmedali – Peeter Olesk võitis nii täiskaliibrilise püstoli kui standardpüstoli harjutuse ning Eesti meeskond koosseisus Peeter Olesk, Reijo Virolainen ja Fred Raukas olid parimad täiskaliibrilise püstoli võistkonnavõistlusel. Sama koosseisuga võideti pronksmedal standardpüstoli harjutuses.
Läti laskurite saagiks jäi 1 kuldmedal ja 1 hõbemedal, soomlased võitsid kokku 5 medalit – 3 hõbemedalit ja 2 pronksmedalit ning Sloveenia võitis ühe pronksmedali.
Lapua Euroopa Karika finaalvõistlusele tagasid oma tulemustega koha nii täiskaliibrilise püstoli harjutuses kui standardpüstoli harjutuses Peeter Olesk ja Nemo Tabur.
Eesti Laskurliit tänab kõiki osalejaid ja koostööpartnereid kordaläinud võistluse eest!
Foto: Risto Aarrekivi

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top