Võistlused

Männikul toimub nädalavahetusel Lapua Euroopa Karikavõistluste etapp

Nädalavahetusel toimub Männikul Lapua Euroopa Karikavõistluste etapp 25m püstoliharjutustes. Laupäeval, 11.juulil võisteldakse täiskaliibrilise püstoli harjutuses ja pühapäeval, 12. juulil standardpüstoli harjutuses. Mõlemal võistluspäeval on võistluste algus kell 10:30.

Eestit esindavad nädalavahetusel Peeter Olesk, Reijo Virolainen, Fred Raukas, Raul Erk, Nemo Tabur ja Jevgeni Mihhailov. Võisteldakse nii individuaalses kui võistkondlikus arvestuses. Peeter Oleskil on standandardpüstoli harjutuses kaitsta eelmise aasta esikoht. Eesti laskuritele pakuvad konkurentsi parimad püstolilaskurid Soomest, kohal on ka 2019.a. Euroopa meistrivõistluste 6. koha omanik Joze Čeper Sloveeniast, kes võitis ka 2019.a. Lapua Euroopa Karika finaalvõistluse standardpüstoli harjutuses ning mitmekordsed juunioride tiitlivõistluste medalistid Lauris Strautmanis ja Ernests Erbs Lätist.

Kogu võistluste info on saadaval mobiilirakendus Sportity kaudu. Sportity kasutamiseks laadige äpp alla ja sisestage parool – Lapua Cup. Sportity on saadaval nii Androidile kui Apple’i seadmetele. Äppi saab alla laadida siit – www.sportity.com

Männikul toimuv etapp on esimene Euroopa Karikavõistluste etapp 2020. aastal. Kokku on Euroopa Karikavõistlustel kavas neli etappi, mille parimad pääsevad finaalvõistlusele, mis toimub 2020.a. oktoobris Lissabonis.

 

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top