Nädalavahetusel toimusid Männiku jahilasketiirus Eesti meistrivõistlused. Suve kuumimatel päevadel toimunud võistlusel osales kokku 31 haavlilaskurit.
Meeste Olümpia Skeet harjutuses võttis võidu Reino Velleste (Kaitsejõudude Spordiklubi), kes tabas finaalis 55 märki. Hõbemedali võitis finaalis 54 tabamust saanud Alar Lehtsaar (Männiku Sporting Klubi) ja pronksmedali sai Tõnu Tammist (Tartu JK) tulemusega 41 tabamust.
Juunioride arvestuses harjutuses Olümpia Skeet võttis võidu Danila Inešin (Spordiselts Põhjakotkas) 107 tabamusega, Peeter Jürisson (Saarte Jahimeeste Selts) sai 103 tabamusega hõbemedali ja Aron Lootus (Pärnumaa Jahimeeste Liit) 73 tabamusega kolmanda koha.
Võistkondlikult tuli Eesti meistriks Spordiselts Põhjakotka võistkond koosseisus Danila Inešin, Andrei Inešin ja Sergei Druz.
Olümpia Trap harjutuses meestele selgus võitja alles peale ümberlaskmist. Finaalis lasid võrdse tulemuse 37 tabamust Andres Kull (Jaanikese Jahiühing) ja Priit Saaliste (Spordiselts Põhjakotkas). Ümberlaskmise  tulemusena tuli Eesti meistriks Priit Saaliste, hõbemedali võitis Andres Kull. Pronksmedali sai Heikki Jaansalu (Männiku Sporting Klubi).
Naiste arvestuses tuli Olümpia Trapi harjutuses Eesti meistriks Aili Popp (Männiku Sporting Klubi) 93 tabamusega Cassandra Krassi (Spordiselts Põhjakotkas) ees.
Juunioride arvestuses tuli Eesti meistriks Kenert Karu (Spordiselts Põhjakotkas) 97 tabamusega. Hõbemedali võitis Anton Akimov (Spordiselts Põhjakotkas).
Meeskondlikult tuli Olümia Trapi harjutusesks Eesti meistriks Jaanikese Jahiühingu võistkond koosseisus Andres Kull, Arno Kull ja Erki Kull.
Haavlilaskmise veteranide Eesti meistriks tuli Lembit Mihkelstein (Pärnumaa Jahimeeste Liit).