Nädalavahetusel selgusid Männiku Jahilasketiirus 2020.a. Eesti meistrid haavlilaskmises.
Meeste Olympic Skeet harjutuses sai põhivõistlusel parima tulemuse Andrei Inešin (SS Põhjakotkas), kelle tulemus 123 tabamust on Eesti rekordi kordamine. Võistluse finaal kulges aga Reino Velleste (Kaitsejõudude Spordiklubi) dikteerimisel. Reino Velleste võidutulemuseks oli täna 56 tabamust, hõbemedali võitis Tõnu Tammist (Tartu JK) 54 tabamusega ja pronksmedali sai finaalis 36 märki tabanud Andrei Inešin.

Meeste Olympic Trap harjutuses tuli Eesti meistriks Andres Kull (Jaanikese JÜ) finaaltulemusega 41 tabamust, hõbemedali võitis Erkki Kull (Jaanikese JÜ) 39 tabamusega ja pronksmedali 20 tabamusega Heikki Jaansalu (Männiku Sporting Klubi).
Naiste Olümpic Trap harjutuses tuli Eesti meistriks Aili Popp (KL MäLK) 99 tabamusega.

Olympic Skeet harjutuses tuli meesjuunioride arvestuses Eesti meistriks Peeter Jürisson (Saarte JS) 118 tabamusega, teise koha sai 95 tabamusega Gregor Prehing (Männiku Sporting Klubi) ja kolmanda koha võitis Aron Lootus (Pärnu JL) 93 tabamusega.
Veteranidest tuli Eesti meistriks Lembit Mihkelstein.

Fotol: Eesti 2020.a. meistrid Peeter Jürisson, Reino Velleste, Aili Popp, Andres Kull ja Eesti Laskurliidu president Riho Ühtegi.