Uudised

Kvaliteetsete H&N kuulide maaletooja tuleb taas Tallinnasse õhkrelvi testima

Soome lasketreener Marko Leppä toob maale H&N õhkrelva kuule ja viib läbi nende testimist. Õhupüstolite ja õhupüsside testi käigus lastakse 30 lasku jälgides samaaegselt lasu algkiirust. Testi tegija saab lastud seeriatest elektroonilised pildid, kus on näha seeria tihedust, maksimaalsed punktid ja algkiiruse keskmise tulemuse. Testi tegijal on võimalik valida endale sobiv partii ja kui palju ta neid osta soovib. Leppä testib ainult neid kuule, mida on tal pakkuda. Vajadusel on võimalik osta ka kogu kast sobivaid kuule (25 000). Õhkrelvade kuule on kahte eri mõõtu – 4,49mm ja 4,50mm ja kahe erineva raskusega, raske (0,53g) ja kerge (0,51g). Mõned õhupüstoli laskjad peavad paremaks kergeid kuule, mis teeb järelsihtimise mugavamaks, kuid rahvusvahelistel võistlustel kasutavad neid ka õhupüssi laskurid.
H&N treening- ja võistluskuule on kolme eri sorti:

SPORT sobib hästi klubidele. Soodne treeningmoon laskespordi harrastajatele ja õhkrelva kooli õpilastele. Hea täpsus ja hea hinna – kvaliteedi suhe.

Match Heavy ja Match Light on eriti täpsed harjutus- ja võistluskuulid tulemusele orienteeritud laskurile. Tihe grupp ja selgepiirilised lõikejäljed. Eriti hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Finale Match ja Finale Match Light on kõrgetasemeline võistlusmoon, kasutusel nii olümpiavõitjatel kui ka maailmameistritel. Suurim võimalik täpsus, millel on suurim mõõdu ja kaalutäpsus. Väikseim hajuvus ja selgepiirilised lõikejäljed. Ei määri. Käsitöö.

Tallinna testid tehakse neljapäeval 08.10. kl 10.00-14.00. ja 17.00-20.00 KL Männiku lasketiirus.
Ühe relva testimine on 45 minutit.

Testi registreerimiseks registreerida e-meilile  kaupo.kiis@gmail.com ning anda teada soovitud testimiskellaaeg. Registreerimine kestab kuni 05.10.2020.

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top