Individuaalsed rekordid

 ISSF 2013 ja 2014 reeglite muudatuste järgne
 

MEHED

väikepüss 60 l. lamades 623,7 Meelis Kiisk Järvamaa LSK 11/09/2014 Granada
”                          finaal 207,1 Lauri Erm Kaiu LK 04/10/2014 Männiku
väikepüss 3 x 40 lasku 1164 Meelis Kiisk Järvamaa LSK 03/04/2015 Fort Benning
”                           finaal 451,6 Meelis Kiisk Järvamaa LSK 29/06/2013 Elva
300m vabapüss 60l. lamades 597 Andrei Mihhailov Narva LSK 17/07/2015 Männiku
300m vabapüss 3 x 40 lasku 1158 Andrei Mihhailov Narva LSK 12/05/2016 Aarhus
300m std.püss 3 x 20 lasku 568 Ain Muru KL MäLK 14/06/2015 Lahti
õhupüss 60 lasku 624,7 Meelis Kiisk Järvamaa LSK 04/12/2015 Col. Springs
”                        finaal 202,2 Kaur Laurimaa KL MäLK 25/01/2015 Rapla
vabapüstol 60 lasku 570 Peep  Sõber Tallinn 1979 Ventspils
”                        finaal 184,5 Peeter Olesk Kaitsejõudude SK 27/06/2014 Elva
olümpiakiirlaskmine 579 Peeter Olesk Kaitsejõudude SK 03/07/2016 Elva
std.püstol 20+20+20 l. 579 Neeme Pajusaar Tallinn 1977 Lvov
t/k püstol/revolver 589 Raal Kurus MäLK 1998 Vodja
õhupüstol 60 lasku 584 Reijo Virolainen Elva LSK 14/03/2009 P-Jaagupi
”                        finaal 201,7 Reijo Virolainen Elva LSK 24/01/2016 Rapla
jooksev metssiga 30+30 lasku 593 Aleksandr Utrobin Tallinn 1983 Moskva
                              20+20 mix 392 Aleksandr Utrobin Tallinn 1989 Elva
liikuv märk 30+30 lasku 572 Aleksandr Utrobin Tallinn 1991 Viiburi
                    20+20 mix 383 Gera Pavlov Narva 1993 Brno
kaevikrada 125 märki 124 Heikki Jaansalu Tallinn 1995 Elva
kaarrada 125 märki 123 Andrei Inešin TAJASK 02/08/2006 Zagreb
 

NAISED

60 lasku lamades 624,4 Anžela Voronova Kaitsejõudude SK 05/09/2015 Männiku
3 x 20 lasku 586 Anžela Voronova Kaitsejõudude SK 28/05/2013 München
”                        finaal 456,7 Anžela Voronova Kaitsejõudude SK 24/05/2016 München
300m püss 60 l lamades 597 Valeria Škabara Narva LSK 12/06/2015 Lahti
300m püss 3×20 lasku 586 Anžela Voronova Kaitsejõudude SK 31/07/2013 Osijek
õhupüss 40 lasku 416,8 Valeria Koljuhhina Narva LSK 30/01/2016 München
”                        finaal 205,6 Anžela Voronova Kaitsejõudude SK 31/05/2014 Rokiškis
spordipüstol 30+30 l. 589 Alvi Krusta MäLK 1999 Tallinn
õhupüstol 40 lasku 391 Inna Rose Tallinn 1990 Minsk
”                        finaal 197,2 Veera Rumjantseva Kaitsejõudude SK 16/02/2013 Narva
 

NOORMEHED kuni 20a.

60 lasku lamades 613,7 Anton Farforovski Narva LSK 24/08/2014 Männiku
”                        finaal 202,2 Anton Farforovski Narva LSK 14/09/2013 Männiku
3 x  40 lasku 1139 Anton Farforovski Narva LSK 28/06/2014 Elva
”                        finaal 434,6 Deniss Vakilov Narva LSK 04/06/2016 Elva
õhupüss 60 lasku 598,2 Kaur Laurimaa KL MäLK 29/05/2015 Dobele
”                        finaal 202,2 Kaur Laurimaa KL MäLK 25/01/2015 Rapla
vabapüstol 60 lasku 542 Tarmo Pärnaku Viljandi SK 13/05/2007 Elva
”                        finaal 175,4 Kirill Lepman Valga LK 13/08/2016 Männiku
spordipüstol 30+30 l. 590 Peeter Olesk Põlva SpK 29/06/2013 Elva
20+20+20 Std.püstol 569 Peeter Olesk Põlva SpK 01/08/2013 Osijek
olümpiakiirlaskmine 573 Peeter Olesk Põlva SpK 25/08/2013 Männiku
õhupüstol 60 lasku 572 Peeter Olesk Põlva SpK 14/12/2013 Narva
”                        finaal 204,0 Peeter Olesk Põlva SpK 26/01/2013 Rapla
kaarrada 125 märki 121 Reino Velleste Väätsa SK 22/07/2015 Maribor
 

NEIUD kuni 20a.

väikepüss 60 l. lamades 615,7 Valeria Koljuhhina Narva LSK 05/09/2015 Granada
väikepüss 3 x 20 lasku 579 Julia Soboleva Narva LSK 01/06/2013 Elva
”             finaal 440,7 Anastassia Bobõleva Narva LSK 04/06/2016 Elva
õhupüss 40 lasku 415,0 Valeria Koljuhhina Narva LSK 03/01/2013 Sävsjö
”                        finaal 205,5 Anastassia Bobõleva Narva LSK 23/01/2016 Rapla
spordipüstol 30+30 l. 574 Triin Roostfeldt SK Haapsalu 27/06/2003 Elva
õhupüstol 40 lasku 388 Veera Rumjantseva Narva LSK 17/03/2007 P-Jaagupi
”                        finaal 189,2 Kristiina Kai Kõiv KL MäLK 10/11/2013 Vierumäki
kaevikrada 75 märki 64 Cassandra Krass ES Põhjakotkas 12/09/2014 Granada
 

POISID kuni 18a.

60 lasku lamades 597 Meelis Kiisk Järvamaa LSK 01/09/2007 Kaiu
väikepüss 3 x 20 lasku 557 Jarko Seema Kuressaare NHK 26/09/2015 Kuressaare
õhupüss 40 lasku 394 Lauri Erm Kaiu LK 06/03/2005 Tallinn
vabapüstol 30 lasku 284 Andrei Podtjanigin Narva 1985 Elva
spordipüstol 30+30 l. 578 Mihhail Lerner Narva 1989 Elva
578 Stanislav Stas Perepeljatnik Narva 1999 Tallinn
578 Peeter Olesk Põlva LSK 02/07/2010 Elva
olümpiakiirlaskmine 555 Jaago Kajalainen SK Haapsalu 30/05/2009 Elva
õhupüstol 40 lasku 385 Reijo Virolainen Elva 1993 Rapla
jooksev metssiga 30+30 l. 589 Gera Pavlov Narva 1986 Elva
                             20+20 l. 383 Kristjan Alaküla Harju 1981 Elva
 20+20 mix 385 Margus Timoska Elva 1987 Elva
liikuv märk 30+30 l. 551 Dmitri Smoljakov Narva 1991 Elva
liikuv märk 20+20 l. 368 Juri Sizonenko Narva 1990 Elva
 

TÜDRUKUD kuni 18a.

60 lasku lamades 595 Julia Soboleva Narva LSK 07/08/2010 München
3 x 20 lasku 570 Anastassia Bobõleva Narva LSK 14/08/2016 Männiku
õhupüss 40 lasku 398 Anastassia Bobõleva Narva LSK 24/01/2016 Rapla
spordipüstol 30+30 l. 575 Marie Maarend Järvamaa LSK 2001 Elva
õhupüstol 40 lasku 382 Kairi Juurak Viljandi 1991 Minsk
kaevikrada 75 märki 64 Cassandra Krass ES Põhjakotkas 12/09/2014 Granada

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top