Võistlused

Euroopa meistrivõistluste esimene võistluspäev

Osijekis toimuvatel laskmise Euroopa meistrivõistlustel oli esimesel võitluspäeval võistlustules 10 Eesti laskesportlast.

Naisjuunioride õhupüssi harjutuses sai 35. koha Katrin Smirnova 617.6 silmaga. Anastassia Olewich oli 41. 616.7 silmaga ja Susanne Sule 46. 615.4 silmaga.
Neidude õhupüstoliharjutuses sai 35. koha Alina Kovaljova 552 silmaga, Elerin Ross oli 531 silmaga 44. ja Katy-Ly Randviir sai 523 silmaga 46. koha.

Meesjuunioride õhupüssi harjutuses sai Karl Udras 603.3 silmaga 40. koha.
Meesjuunioride õhupüstoli harjutuses sai Jaanus Laidus 548 silmaga 41. koha, Ragnar Juurik oli 539 silmaga 46. ja Kirill Lepman sai 531 silmaga 48. koha.

Esimene võistluspäev Euroopa meistrivõistlustel tõi edu Itaalia laskuritele, kes võitsid neljast väljajagatud kuldmedalist kolm: meesjuunioride õhupüssi harjutuse võitis Danilo Dennis Sollazzo, meesjuunioride õhupüstoli harjutuse Frederico Maldini, naisjuunioride õhupüstoli harjutuse Margherita Brigida Veccaro. Naisjuunioride õhupüssi harjutuse võitis Poola laskur Julia Ewa Piotrowska.

Foto: Risto Aarrekivi

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top