Võistlused

Eesti-Soome juunioride maavõistlusel olid Eesti laskurid edukad.

Salos toimunud Eesti-Soome juunioride maavõistlusel võitsid meie laskurid neli esikohta, kusjuures kolmes harjutuses saavutati kolmikvõit:

Neidude 25m püstoli harjutuse võitis Lydia Kurus 547 silmaga, teise koha sai Alina Kovaljova 539 silmaga ja kolmas oli Õnne-Liisi Viidas.

Noormeeste olümpiakiirlaskmises võidutses Stanislav Boldõrev 545 silmaga, teise koha sai Kirill Lepman 523 silmaga ja kolmas oli Ekke Alar Toomingas 518 silmaga.

Standardpüstoli harjutuse võitis Stanislav Boldõrev 539 silmaga, teine oli Ekke Alar Toomingas 515 silmaga ja kolmas Kirill Lepman 515 silmaga.

Oma kolmanda individuaalse esikoha võitis Stanislav Boldõrev 25m püstoli harjutuses 567 silmaga, selles harjutuses sai 3. koha Kirill Lepman 551 silmaga.

50m püstoli harjutuses võitis teise koha Kirill Lepman 524 silmaga.

Neidude 50m püssiharjutuses 3×20 lasku sai Katrin Smirnova 569 silmaga 2. koha ja Anastassia Bobõleva 567 silmaga kolmanda koha.

Kolmas oli Anastassia Bobõleva ka neidude lamadesharjutuses 614,1 silmaga.
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Viimased uudised

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top