Võistlused

Eesti püstolivõistkond on jõudnud Euroopa noorte võistkondlikel MV 8 parema hulka

Neljapäevast laupäevani toimuvad Budapestis Euroopa noorte võistkondlike meistrivõistluste finaal nii ühupüstoli kui ka õhupüssi harjutustes. Finaali 8 Euroopa parima võistkonna hulka on jõudnud ka Eesti püstolivõistkond. Eesti võistkonda kuuluvad Aleksandra Moissejeva (Narva LSK), Alina Kovaljova (KL MäLK), Elari Tahvinov (SK Haapsalu) ja Kirill Lepman (Valga LK). Budapestis Euroopa noorte meistrivõistluste finaali kaheksa parema hulka pääsemiseks tuli läbida katsevõistluste sõel, mis algas aasta
alguses. Eesti püstolinelik võitis algrupivõistluse ja oli seejärel Taanis toimunud poolfinaalis kolmas. Seejuures jätsime finaaliukse taha meie pideva konkurendi Läti. Budapestis toimuvas finaalis tuleb meie esindusel rinda pista Ukraina, Itaalia, Tšehhi, Leedu, Poola, Venemaa (eelmise aasta võitja) ja Ungariga (korraldaja maa). Meie jaoks tuttavad on Poola ja Leedu, kellega kohtusime juba poolfinaalis. Tookord kaotasime napilt Leedule ja võitsime omakorda napilt Poolat. Tavapäraselt tugevad on Ukraina ja Venemaa. Alahinnata ei või Itaaliat ja Tšehhit, kes olid oma poolfinaalis kaks paremat. Ja kindlasti on üllatusvõimeline kodus võistlev Ungari. Lätlased on olnud Euroopa noorte võistkondlikel meistrivõistlustel üks kord neljandad ja üks kord viiendad. Leedukate parim koht on olnud kuues. Milline saab olema Eesti koht, ei oska prognoosida. Ootame kindlasti kõige paremat, sest kuuli lend on ettearvamatu.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Viimased uudised

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top