Võistlused

Eesti püssinaiskond võitis Euroopa meistrivõistlustelt pronksmedali!

Bakuus toimuvatel laskmise Euroopa meistrivõistlustel oli täna kavas naiste 300m püssiharjutus 60 lasku lamades.
Eesti naiskond koosseisus Ljudmila Kortšagina, Tuuli Kübarsepp ja Anžela Voronova saavutasid naiskondlikult 3. koha 1751 silmaga. Euroopa meistriks tuli Rootsi 1771 silmaga, hõbemedali sai Saksamaa 1754 silmaga.
Individuaalselt oli meie parim Anžela Voronova, kes 588 silmaga sai 6. koha. Ljudmila Kortšagina oli 12. 584 silmaga ja Tuuli Kübarsepp sai 19 koha 579 simaga.
Euroopa meistriks tuli rootslanna Elin Ahlin 594 silmaga, hõbemedal läks Olivia Hofmannile Austriast 591 silmaga ja pronksi võitis rootslanna Anna Normann 589 silmaga.
Eestile oli see käimasolevatelt Euroopa meistrivõistlustelt teiseks medaliks Peeter Oleski olümpiakiirlaskmise harjutuse hõbemedali kõrval.
Homme on võistlustules nii Peeter Olesk meeste standardpüstoli harjutuses kui naiste püssinaiskond 300 m harjutuses 3×20 lasku.


Fotod: Risto Aarrekivi

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Viimased uudised

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top