Võistlused

Eesti noorte MV ja Eesti KV jahilaskmises.

Männikul toimunud Eesti Karikavõistlused ja Eesti noorte meistrivõistlused jahilaskmises.

Kaevikrajal lasid kvalifikatsioonivõistlusel parima tulemuse Urmas Saaliste (SS Põhjakotkas) ja Andres Kull (Jaanikese JÜ) 111 tabamusega, kes mõlemad pääsesid ka finaalis kolme parema hulka. Finaalis jäi Urmas Saaliste tulemuseks 32 tabamust, mis andis kokku 3. koha. Esikoha otsustas ümberlaskmine, kus 44 tabamusega võitis teise koha tänase päeva suurüllataja Sergei Gontšarov (SS Põhjakotkas), Eesti Karika võitis 45 tabamusega Andres Kull.

Kaarrajal sai kvalifikatsioonivõistlusel parima tulemuse Andrei Inešin (SS Põhjakotkas) 120 tabamusega. Finaalis näitas aga väga kindlat laskmist Reino Velleste (KJSK), kes finaalitulemusega 55 tabamust tuli ka Eesti karikavõitjaks. 54 tabamusega sai teise koha Andrei Inešin ja kolmanda koha sai finaalis 39 tabamust lasknud Alar Lehtsaar (MpSK).

Eesti noorte meistriks tuli kaevikrajal Kennert Karu 82 tabamusega. Kaarrajal tuli Eesti noorte meistriks Danila Inešin 84 tabamusega.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top