Võistlused

Eesti meistrivõistlustel oli edukaimaks laskuriks Peeter Olesk

Nädalavahetusel Elvas toimunud Eesti meistrivõistlustel 25m ja 50m harjutustes osales üle 200 laskuri, kokku tehti üle 400 stardi.
2020.a. Eesti meistrivõistluste edukamaks sportlaseks oli 4 individuaalse kuldmedaliga Peeter Olesk (Kaitsejõudude Spordiklubi), kes võitis meeste vabapüstoli, standardpüstoli, täiskaliibrilise püstoli ja olümpiakiirlaskmise harjutused.
Kolmekordseks individuaalseks Eesti meistriks tuli Heili Lepp (KL MäLK), kes võitis naiste mõlemad jooksva metssea harjutused ja standardpüstoli harjutuse.
Kahekordseks Eesti meistriks tuli Henri Pikk (Elva LSK), kes võitis mõlemad meeste jooksva metssea harjutused.
Kokku tulid Eesti meistriks 10 klubi laskurid ja medali said 12 klubi sportlased. Edukaimaks klubiks oli Narva LSK, kelle sportlased võitsid 11 meistritiitlit,  KL MäLK võitis 9 ja Kaitsejõudude Spordiklubi 7 kuldmedalit.

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top