arhiiv

Eesti Laskurliidu olümpiaprojekt TEAM ESTONIA

Vastavalt Eesti Laskurliidu juhatuse otsusele moodustatakse olümpiakandidaatide projekt Eesti Laskurliidu TEAM ESTONIA. Sellesse projekti kuuluvad sportlased, kes on eelmisel aastal saavutanud olümpiadistsipliinidel rahvusvahelistel tiitlivõistlustel (EM, MM) või MK-etappidel koha 20 parema hulgas või lasknud nendel võistlustel tulemuse, mis vastab nendel võistlustel lastud 20. koha aasta keskmisele tulemusele. Arvestatakse täiskasvanute vanuseklassi ja juunioride vanuseklassi tulemusi.

Vastavalt 2018.a. tulemustele kuuluvad 2019. aastal Eesti Laskurliidu TEAM ESTONIA projekti:

Täiskasvanud – püstolilaskur Peeter Olesk, jahilaskur Andrei Inešin, jahilaskur Andres Kull, püssilaskur Anžela Voronova, jahilaskur Reino Velleste

Juuniorid – püssilaskur Katrin Smirnova, jahilaskur Danila Inešin ja püstolilaskur Aleksandra Moissejeva.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotodel: Peeter Olesk, Katrin Smirnova ja Aleksandra Moissejeva, Andrei Inešin ja Anžela Voronova, Reino Velleste ja Andres Kull.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top