Võistlused

Audentese karikavõistluse finaal

Pilt: Elmet Orasson

Püstolilaskurite populaarne võistlussari Audentese karikavaõistlus lõppes seitsmenda etapi ja sellele järgnenud finaal-laskmistega Männiku lasketiirus.

Finalistide selgitamiseks liideti iga laskuri eelmiste etappide kahele paremale tulemusele viimase etapi tagajärg. Põhiharjutuses oli klass omaette Reijo Virolainen. Tema tulemus 582 silma, mis ületab suurmeistri normi ja jääb tema enda Eesti rekodist maha vaid 2 silma, tõstis Reijo ka hooaja Eesti edetabelit juhtima. Audentese karika arvestuses möödus ta ühe silmaga Peeter Oleskist ja läks esimesena finaali.
Seal millegipärast kümnete jooks peatus ja nii tuli eelmise aasta teine koht vahetada viienda vastu. Mullune võitja Kristen Madissoo tuli aga tasavägisest võistlusest taas esikohaga välja, tehes seda juba kokku kolmandat korda võistluse nelja-aastase ajaloo jooksul. Vaid 0,2 silmaga kaotas talle Peeter Olesk. KL MäLK laskuril Nemo Taburil õnnestus võtta kolmas poodiumi koht.

Pilt: Elmet Orasson

Teises finaalis, kus selgitati kohad 9.-16.-ni, väljus võitjana Arvi Saar Tarmo Tui ja parima naisvõistleja Heili Lepa ees.

Pilt: Elmet Orasson

Allikas: elvalask.ee

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top