Võistlused

Andres Kull võitis Baltimaade meistrivõistluste teise etapi!

Männikul toimunud Baltimaade meistrivõistluste II etapil said Eesti laskurid 3 esikohta.
Teise etapi järjest võitis meeste Olympic Trap harjutuses Andres Kull, kes oli parim nii põhivõistlusel 115 tabamusega kui ka finaalis 43 tabamusega. Teise koha sai Edgars Gailits finaaltulemusega 34 tabamust ja kolmanda koha võitis Arno Kull finaaltulemusega 25 tabamust. Finaali kuue parema hulka jõudsid Eesti laskuritest veel Rain Anton, kes sai 4. koha ja 5. koha saanud Heikki Jaansalu.
Naiste Olympic Trapi harjutuses sai esikoha Aili Popp 91 tabamusega.
Juunioride Olympic Skeet arvestuses oli kindel võitja Peeter Jürisson 116 tabamusega.
Meeste Olympic Skeet harjutuses sai 3. koha Reino Velleste finaaltulemusega 44 tabamust. Võitis soomlane Eetu Kallioinen 54 tabamusega finaalis, teise koha sai lätlane Dainis Upelnieks. Lisaks  Reino Vellestele jõudsid Eesti laskuritest finaali 4. koha saanud Andrei Inešin, kes põhivõistlusel lasi parima tulemuse kõrgeklassilise 122 tabamust, 5. koha saanud Peeter Jürisson  ja 6. koha saanud Karl-Peeter Ein.

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top