Võistlused

Andres Kull võitis Balti meistrivõistluste I etapi

Vilniuses toimunud jahilaskmise Balti meistrivõistluste l etapil esinesid edukalt Eesti jahilaskurid.
Kaevikrajal võitis Andres Kull esikoha. Põhivõistlusel tabas Andres võistluse parimana 111 märki ning finaalis oli võidutulemuseks 40 tabamust. Teise koha sai finaaltulemusega 37 leedulane Gediminas Giela ja kolmas oli Läti sportlane Edgars Gailitis. Erki Schotter oli 93 tabamusega 8., Heikki Jaansalu sai 91 tabamusega 9. koha.
Kaarrajal võitis Tõnu Tammist 3. koha, kes tabas põhivõistlusel 113 märki ja finaalis 43 märki. Andrei Inešin sai finaaltulemusega 33 tabamust 4. koha ja Alar Lehtsaar finaaltulemusega 26 tabamust 5. koha. Sergei Druz sai 7. koha.
Naiste kaevikraja arvestuses võitis esikoha Aili Popp 88 tabamusega.
Juunioride arvestuses sai kaevikrajal esikoha Kenert Karu 88 tabamusega, kaarrajal oli Danila Inešin 3. 98 tabamusega.
Võistkondlikult võitis esikoha Eesti kaevikraja meeskond koosseisus Andres Kull, Erki Schotter, Heikki Jaansalu 295 tabamusega, Leedu oli teine 294 tabamusega ja Läti kolmas 286 tabamusega.
Kaarrajal sai Eesti võistkond koosseisus Andrei Inešin, Tõnu Tammist ja Alar Lehtsaar 337 tabamusga 2. koha. Võitis Läti 346 tabamusega ja kolmas oli Leedu 328 tabamusega.
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Viimased uudised

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top